Poradna


Jak to funguje?
  1. Položíte dotaz do naší poradny
  2. Naši odborníci na váš dotaz odpoví co nejdříve
  3. Dotaz se zobrazí v naší poradně

Odpověď na vámi vložený dotaz bude po zodpovězení zaslána na vaši e-mailovou adresu a zveřejněna na této stránce.

Váš e-mail zveřejněn nebudePoslední vložené dotazy


Filip | před 4 týdny
Téma: Vitamíny a minerály

Dobrý den, rád bych začal užívat nějaké multi vitamíny, ale nevím jaké správně vybrat. Aby se nenegoval jejich účinek, byli zdraví prospěšné a neškodné. Které byste mi doporučili? Mám vyhlídnuté Animal Pak.

Celý dotaz

Honza | před měsícem
Téma: Spalovače tuků

Dobrý den, před šesti měsíci jsem měl úraz páteře (zlomený dva bederní obratle). Nabral jsem mezi tím 16kg... Jelikož jsem hodně omezen na některé cviky, tak hledám formu, jak vyřešit nadvahu. Mám i Hypertenzi 2.stupně (beru dva různé prášky na snížení). Prosím tedy o …

Celý dotaz

Jaroslav | před 7 měsíci
Téma: Proteiny

Dobrý den, za mlada jsem pravidelně cvičil ale nikdy jsem žádné doplňky nekonzumoval. Nyní je mi 38 a chtěl bych se zase dostat do formy (nabrat 10-15kg svalové hmoty navíc). Tentokrát bych chtěl zkusit i nějaké potravinové doplňky, aby se výsledek dostavil co nejrychleji. …

Celý dotaz


Poradna Fitkrám.cz je určena pro vaše dotazy ohledně sportovní výživy a doplňků pro sportovce. Upozorňujeme, že odpovědi na vaše dotazy nemusí být přesné jelikož ke každé osobě se vztahují jiné fyzické i psychické předpoklady které jsou čistě individuální. Veškerou odpovědnost za užívané přípravky či způsoby jejich užívání je vždy na vašem zvážení a je dobré je konzultovat s profesionálním výživovým poradcem či lékařem.

Doporučované výrobky jsou vždy doplňky stravy které nejsou náhradou pestré stravy a nejsou vhodné pro děti, mladistvé, těhotné či kojící matky. Před jejich užíváním pečlivě čtěte návod.