před 37 měsíci

Dobrý den, můj přítel cvičí a chtěla bych mu koupit dárek. Užívá hodně aminokyseliny, ale vůbec se v tom nevyznám a nevím jaký mu vybrat. Hodně jezdí na kole, ale taky občas chodí posilovat do fitka. Možná něco na regeneraci a na nabuzení. Poraďte prosím, děkuju.

Odpověď
před 37 měsíci

Dobrý den, určitě bych doporučil užívání aminokyselin → BCAA pro regeneraci svalstva. Pro cyklisty a další vytrvalostní sportovce jsou skvělé aminokyseliny Nutrend Enduro BCAA které jsou těmto sportům speciálně určené. Obecně lze ale vybrat i z dalších doplňků s obsahem BCAA mezi kterými bych rád vyzdvihl Prom-IN BCAA Synergy patřící mezi nejoblíbenější aminokyselinové produkty v naší nabídce nejen svou kvalitou ale i chutí.

Pokud by se jednalo o přípavky pro povzbuzení těla před tréninkem ale i v jeho průběhu doporučil bych využít produkty nejen se standardním obsahem taurinu nebo kofeinu ale i dalších látek (kreatin, beta-alanin, arginin atp). Tyto produkty nabízíme v sekci energizéry a stimulanty a mohu z nich doporučit Amix CellZoom ten obsahuje kofein, kreatin, AAKG (pokročilejší forma L-Argininu), beta-alanin, Rhodiola rosea a mnoho dalších účinných látek pro silné nastartování před výkonem.

Děkuji za váš dotaz, Martin Bárta