Poradna


Jak to funguje?
  1. Položíte dotaz do naší poradny
  2. Naši odborníci na váš dotaz odpoví co nejdříve
  3. Dotaz se zobrazí v naší poradně

Odpověď na vámi vložený dotaz bude po zodpovězení zaslána na vaši e-mailovou adresu a zveřejněna na této stránce.

Váš e-mail zveřejněn nebudePoslední vložené dotazy


Jaroslav Š. | před 8 měsíci
Téma: Ostatní témata

Rád jezdím na horském kole v terénu. Je mi 55 let a při mých vyjížďkách mívám tepovou frekvenci okolo 160-170 za minutu. Mne to nevadí a můžu jet v pohodě dál v této intenzitě, ale neohrožuju se tím zdravotmě? Jsem pouze rekreační sportovec(jednou týdně). Jaroslav

Celý dotaz

Veselý Daniel | před 10 měsíci
Téma: Ostatní témata

Dobrý den, chci se zeptat jestli by bylo vhodná nějaká výživa na klouby, svaly apod. pro 11 dívky, které dělají závodně aerobic. Trénink 4x týdně. Někdy i v sobotu. Děkuji Veselý.

Celý dotaz

Filip | před rokem
Téma: Vitamíny a minerály

Dobrý den, rád bych začal užívat nějaké multi vitamíny, ale nevím jaké správně vybrat. Aby se nenegoval jejich účinek, byli zdraví prospěšné a neškodné. Které byste mi doporučili? Mám vyhlídnuté Animal Pak.

Celý dotaz


Poradna Fitkrám.cz je určena pro vaše dotazy ohledně sportovní výživy a doplňků pro sportovce. Upozorňujeme, že odpovědi na vaše dotazy nemusí být přesné jelikož ke každé osobě se vztahují jiné fyzické i psychické předpoklady které jsou čistě individuální. Veškerou odpovědnost za užívané přípravky či způsoby jejich užívání je vždy na vašem zvážení a je dobré je konzultovat s profesionálním výživovým poradcem či lékařem.

Doporučované výrobky jsou vždy doplňky stravy které nejsou náhradou pestré stravy a nejsou vhodné pro děti, mladistvé, těhotné či kojící matky. Před jejich užíváním pečlivě čtěte návod.