Partnerský program

Partnerský program (affiliate) Fitkrám.cz nabízí provozovatelům webových stránek možnost jak si na svém webu, blogu či magazínu přivydělat. Na své webové strány registrované v partnerském programu Fitkrám.cz můžete vkládat odkazy nebo bannery vygenerované přímo v systému partnerského programu. Pokud návštěvník vašich webových stránek na tento odkaz nebo banner klikne a nakoupí, dáme vám z nákupu provizi.


Proč zvolit náš partnerský program?

 • Nabízíme provizi 5% z ceny každé objednávky
 • Vyplácíme provizi již od 500 Kč
 • Pomůžeme vám s nastavením bannerů
 • Aktuální statistiky přímo on-line
 • Možnost bannerů o vlastní velikosti
 • Platnost cookie 90 dní

Jak se stát partnerem?

 1. Zaregistrujte se do klientské zóny Fitkrám.cz
 2. Přihlaste se do klientské zóny Fitkrám.cz
 3. Zaregistrujte se do partnerského programu
 4. V administraci vytvořte banner na svůj web nebo získejte unikátní odkaz
 5. Sledujte statistiky a zvyšujte své příjmy

Jak se počítají provize?

Provize se počítají z každého nákupu na Fitkrám.cz u zákazníku kteří přišli přes váš partnerský kód nebo banner. Po kliknutí na odkaz nebo banner na vašich webových stránkách se do návštěvníkova prohlížeče uloží takzvané cookies které u nás mají platnost 90 dnů. Po celou dobu jejich platnosti jsou zákazníkovi nákupy přiřazeny k vašemu účtu v partnerském programu a je vám za ně udělována provize.

Dokončený nákup z kterého máte jako partner provizi se počítá 14 dnů po úspěšném dokončení objednávky (14 dnů kvůli možnosti zboží zákazníkem do 14 dnů vrátit dle zákona). Pokud provize pro partnera kdykoliv překročí 500 Kč můžete ihned požádat o vyplacení, po kontrole je vyplaceno maximálně do tří dnů.


Obchodní podmínky partnerského programu platné od 6.11.2016 ke stažení