Všechny novinky

Vyberte si z ještě větší nabídky - máme pro vás spoustu novinek


Nový rok nám hezky pěkně utíká a tak jsme se rozhodli vás hned ze začátku potěšit a nabídnout vám mnohem větší sortiment výrobků z kterých si snadno vyberte.

Hned na začátek jsme přidali velké množství spalovačů tuků protože chápeme že pro mnoho z vás teď bude prioritou dostat své tělo do skvělé podoby ještě než vypukne sezóna plavek, koupališť a opalování. Mezi spalovači v naší nabídce tak nově najdete extrémní spalovač Amix ThermoCore 2.0 nebo třeba spalovač přesně na míru mužům a to Aminostar Fat Zero 4men.

Postupně rozšiřujeme i možnost péče o vaše zatěžované klouby, které to po těžkých trénincích opravdu potřebují a protože s prevencí je dobré začít co nejdříve. Až přijde bolest, je už většinou pozdě. I proto jsme přidali a ještě přidáme několik nových kloubních přípravků mezi nimiž nechybí Barny's Triple Blend což je kloubní výživa založená na známém přípravku Alavis který je tedy původně určen pro koně ale velké množství sportovců jej užívalo. Nebojte se ale, Barny's Triple Blend už je plně schválený a určený jen a jen pro lidi./p>

Pro regeneraci a růst svalstva po zátěži tu máme nově velké množství aminokyselin jako je Amix Beef Extra Amino tedy aminokyseliny získané z hovězího proteinu. Nezapomínáme samozřejmě dále ani na aminokyseliny BCAA u nichž patří dlouhodobě k nejoblíbenějšímu produktu v naší nabídce BéCéÁčka od Prom-INu BCAA Synergy.

Jelikož se jak už bylo výše zmíněno rychle blíží léto máme pro vás i rozšíření nabídky iontových nápojů které nově rozdělujeme i na ty tekuté a sypké pro váš přehlednější výběr. Novinkou v naší nabídce u sypkých ionťáků je Enervit R2 Sport u něhož obzvláště cyklisté okamžitě vědí že jde o špičku v této oblasti. V sortimentu ionťáků tekutých nově nabízíme i XPower IontStar Sport Sirup od Aminostaru který je oblíbený nejen díky své skvělé příchuti.

V neposlední řadě jsme vyslyšeli vaše volání a přidali opasky pro fitnessáky a kulturisty které budeme dále také ještě rozšiřovat – ty nejoblíbenější u nás už ale najdete v kategorii Doplňky pro cvičení > opasky.

Kaše, palačinky, pomazánky a další dobroty nejen pro start skvělého dne máme nově i u nás a dále je rozšiřujeme dle vašich přání. Všechny tyto pecky najdete ve zdravé výživě kde se taky můžete brzo těšit na nové pecky!


Děkujeme, že jste nám stále věrní a díky za vaše podněty na rozšiřování naší nabídky – i nadále budeme velmi vděční za každý z nich a rozhodně se budeme snažit vaše oblíbené produkty přidávat jak rychle to jen půjde. Přejeme vám krásný blížící se konec zimy a start do jara 2017.