Všechny novinky

Nutrend Micellar Casein - skvělý protein na noc


Růst svalů a regenerace nejlépe během noci, to je sen každého sportovce. Problémem ale často bývá výživa, která je v noci buď nedostatečná nebo žádná – na trhu ale dnes lze sehnat takzvané „noční proteiny“ také často označované jako long proteiny nebo anglicky night time proteiny, které mají jednoduchou výhodu a to že jsou nápomocné v době, kdy tělo kvalitní protein potřebuje nejvíc tedy v noci.

Noční proteiny často jako micelární kasein jsou právě v noci velmi důležité. Jednak nabízejí oproti jiným proteinům snadné vstřebávání a nezatěžující trávící trakt tak jako jiné kupříkladu syrovátkové koncentráty a jednak pomáhají předcházet nočnímu katabolismu tedy ničení svalů. Tělo právě během noci potřebuje látek pro svou regeneraci nejvíce protože právě v této fázi dochází k růstu svalů, bez dodávání kvalitních proteinů ale dojde ke katabolickému účinku a zásoby které mu budou chybět si vezme nikoliv z tuků ale ze svalů.

Micelární kasein vhodný do diety ale i do redukčních diet lze nyní najít od výrobce Nutrend v novém obalu u výrobku Nutrend Micellar Casein. Ten nabízí jednak nízké množství tuků a sacharidů, které vám v noci nebudou příliš platné ale také aminokyseliny včetně BCAA právě pro snadnější regeneraci a vstřebávání bílkovin. Micellar Casein lze nyní zakoupit v baleních po 900 g a 2250 g za skvělé ceny. Více o micelárním kaseinu od Nutrendu


Nutrend Micellar Casein