Všechny novinky

Nutrend Flexit Gold Drink - novinka pro péči o namáhané klouby


Nutrend, společnost která často udává směr ve sportovní výživě nejen v tuzemsku a na Slovensku ale již i v mnoha zemích po celém světe v nedávné době představil velké množství redesignovaných ale i úplně nových produktů. Mezi ty, které se velmi rychle osvědčili dozajista patří protein 100% Whey Protein či nový nakopávač Nutrend N1.

Dnes tu ale máme opět něco nového a tentokrát v Nutrendu mysleli na péči o zatěžované klouby a představili Nutrend Flexit Gold Drink který je velkým bráchou možná by se hodilo říci i nástupcem Flexit Gold Drinku, který se osvědčil velkému množství jeho uživatelé.

Nutrend Flexit Gold Drink ve své pohledné dóze nabízí překvapivě velké množství účinných látek které kloubům přijdou vhod a to ať už profláklý glukosamin s chondroitinem, MSM, kolagenové peptidy, profláknutý vitamín C a D a několik dalších. Jeho funkčnost tak dozajista ocení všichni jimž péče o zatěžované klouby není cizí a kteří o své tělo pečují dokud je to preventivně možné.


Myslete na to, že kloubní výživa ač se na první pohled pro naše tělo nemusí zdát jako ohromně důležitá má své kouzlo protože těžko budete stále pokračovat v růstu svalů a udržování atraktivní postavy s poškoženými klouby. Naše rada je tak jednoduchá: „myslete na své klouby dokud je čas a vyzkoušejte Nutrend Flexit Gold Drink“.

Flexit Gold Drink od Nutrendu - zlatá péče o namáhané klouby