Všechny novinky

Nově v nabídce: háky a podložky na cvičení


Naši nabídku každý měsíc rozšiřujeme o nové výrobky, které si žádáte. Vždy se snažíme hledat ty nejlepší kusy co do poměru kvality a ceny aby jsme vám dodali opět to nejlepší. Tentokrát jsme se zaměřili na háky pro vzpěrače a podložky na cvičení.


Podložky na cvičení

Úkol zněl jasně: chceme podložky na cvičení. Tak je tu máte. Přidali jsme pro vás nové podložky společnosti Power System, od které můžete v naší nabídce již nyní najít velké množství kvalitních výrobků.

Podložku na cvičení jistě oceníte pokud se věnujete józe, pilates, aerobicu, posilování ale i mnoha dalším sportům, ke kterým „jógamatka“ či karimatka nebo podložka na cvičení jednoduše patří. Sortiment podložek na cvičení je velmi rozsáhlý a jelikož vám chceme nabídnout opravdovou kvalitu každou podložku testujeme – už brzy se tak můžete těšit na další přídavky do našeho sortimentu.

A nyní k tomu nejlepšímu. V naší nabídce je nyní podložka Yoga Mat od Power Systemu, která má tloušťku 6 mm vhodnou i na tvrdší zem za cenu 289 Kč.

Více informací o podložce Yoga Mat naleznete na stránce produktu.

Podložka na cvičení Yoga Mat


Háky

Po trhačkách jsme pro vás nově do nabídky přidali i základní sortiment háků. Nikoliv těch pirátských ale těch pro vzpěrače. Všechny nové háky jsme tvrdě otestovali a dalo nám to velice zabrat ale nyní už víme které jsou ty nejlepší a ty zařadíme do naší nabídky – brzy tak můžete očekávat další přírůstky.

Víme, že háky jsou hlavně o pevnosti a výdrži při zvedání těžké zátěže proto jsou většinou z pevných nylonových vláken ale hlavně z kůže. Ochrana zápěstí při zvedání je u těchto háků řešena příjemnou pěnou s kterou se i při těžkém tréninku budete cítit jako v bavlnce.

Všechny nové háky pro vzpěrače najdete v kategorii Doplňky pro cvičení > háky.

Háky Hardcore Hooks PS-3310 od Power System