Všechny novinky

Již brzy téma číslo jedna: spalovače tuků nejen pro ženy, které opravdu fungují


Vánoční svátky už se nám pomalu ale jistě blíží a s ním také období velkého přejídání a růstu nepěkné zásoby tuků, které se dozajista budeme snažit téměř všichni zbavit hned v Novém roce! Co pro vás Fitkram.cz v tomto připravil?


Spalovače tuků co fungují

Najít ten správný spalovač tuků, který vám bude vyhovovat a ještě k tomu bude opravdu fungovat opravdu není zrovna nic jednoduchého. Ať už hledáte spalovač tuků pro ženy či pro muže bude vám plně k dispozici náš průvodce: Jak vybrat spalovač tuků?. Najdete v něm jak vybrat spalovač nebo s jakými účinnými látkami se v nich nejčastěji setkáte a které z nich tak dát přednost.


Koktejly na hubnutí

Koktejly na hubnutí si každým rokem získávají větší a větší množství příznivců. A důvod? Ten je jednoduchý – hubnutí s dietními koktejly je při dostatečném pohybu jednoduché a přijatelné téměř pro každého. Dietní koktejly na hubnutí vám navíc pomáhají i pokud zrovna nestíháte a lze jimi nahradit některé z denních jídel. Místo tučné večeře si tak dáte lehký koktejl navíc s účinnými látkami na spalování tuků (nejčastěji L-Karnitinem). Jelikož koktejly na hubnutí patří na Fitkrám.cz v současné době mezi nejprodávanější produkty z oblasti spalovačů tuků, snažíme se jejich sortiment neustále rozšiřovat – na další rozšíření se tak můžete těšit již brzy!
Čaje na hubnutí a spalování tuků Na začátku roku 2017 pro vás také chystáme přidat nový sortiment a to: čaje na hubnutí a podporu spalování tuků. Tyto čaje jsou oblíbené mezi všemi fitness nadšenci ale i u lidí, kteří občas potřebují shodit nějaké to kilo. Účinné látky přírodních bylin ale i funkce zeleného čaje na hubnutí vás mohou mnohdy překvapit a pomoci vám tvarovat vaši postavu.

Další novinky z Fitkrám.cz pro vás budeme mít již brzy, sledujte nás!