Všechny novinky

A pak že po bonbónech svaly nerostou!


Klukům se od malička vtloukalo, že chlapi nebrečí. Tohle a řada dalších tradičních traumat tak položilo základy naší v podstatě stále dětské duše, která se bojí dospět. A tak už sice s hlasitým vrčením netlačíme plastovou tatrovku kolem pískoviště, ale se stejným nadšením sešlápneme plynový pedál a po dálnici jezdíme většinou v levém jízdním pruhu. Těšíme se, až budeme jednou učit svého syna čutat do balónu a přitom se v nás pere otcovská role s chutí si jednoduše a prostě HRÁT.

Není divu, že se tahle dětinskost – tedy vlastně infantilnost, to zní přece jenom trochu lépe, projevuje i ve vztahu k jídlu. A je naprosto skvělé, když se najde někdo, kdo tohle chápe.

Na moji dětskou (záměrně nepíšu dětinskou) strunu nedávno zabrnkal s nevídanou silou Bodylab, výrobce sportovních výživových doplňků. Mezi jeho vývojáři bude minimálně jeden chlap, který se za tuhle svoji povahovou stránku nestydí a využívá na maximum z ní vycházející fantazii, jenž v kombinaci s adekvátním vzděláním a kreativitou vytváří tak inovativní produkty, jako jsou třeba…

BCAA GUMMIES

Člověk, který zakomponuje aminokyseliny s rozvětveným řetězcem – tedy vysoce kvalitní zdroj energie pro naše svaly – do gumového bonbónu, perfektně rozumí nám všem, kteří plníme během dne svou dospěláckou funkci, odpoledne potíme krev v posilovně, abychom pak večer s dětmi (případně bez nich) sestavovali StarWars modely od Lega nebo se převtělili do nějaké nadpřirozené postavy v počítačové hře.

Bonbón, kterému se vyplatí podlehnout

Když jsem zjistil, že nemusím polykat obrovské kapsle nebo odměřovat práškovou formu BCAA, protože jednoduše stačí zašátrat v pytlíku a vylovit úžasný a krásně voňavý bonbón, nerozmýšlel jsem se ani chvíli.

No dobře, chvíli ano. Ale jen takovou, abych očima přelétl etiketu produktu. O tom, jak důležitou funkci plní aminokyseliny s rozvětveným řetězcem (zkráceně BCAA) v našem těle, jsem se ujišťovat nemusel. Používám je ve formě suplementů dlouhé roky, protože moc dobře vím, že v běžné stravě nejsou zastoupené v takových dávkách, v jakých je tělo zatížené pravidelným posilovacím tréninkem potřebuje.


BCAA – Bonbón Co Absolutně Aktivuje

I takhle by se dala vysvětlit zkratka, která ve skutečnosti znamená „Branched-chain amino acids“. A mě víc než zajímalo, jak se látky, které tak skvěle podporují regeneraci po cvičení a především efektivně chrání svalovou tkáň před odbouráváním, popasují s faktem, že je někdo uložil do čehosi červeného, měkkého a tak trochu nesportovního. Což mu ale nezabránilo dodržet potřebný poměr jednotlivých složek, tzn. leucin: isoleucin: valin v poměru 2:1:1.
BCAA Gummies - aminokyseliny co absolutně aktivují

BCAA GUMMIES – sedm statečných pro vaši sílu a kondici
Po tréninku jsem nedočkavě zalovil v pytlíku, ze kterého to pronikavě vonělo po jahodách. Konzistencí si BCAA Gummies mohou podat ruku s oblíbenými želatinovými bonbóny. Sladká chuť je příjemná (musel jsem se znovu podívat na etiketu, abych se přesvědčil, že v tam opravdu není žádný cukr) a vážně oceňuju, že se nikdo nesnažil dostat celou účinnou dávku do jednoho bonbónu. Je báječné, když jich prostě MUSÍTE sníst sedm!!


Taky už máte chuť otevřít další balíček? Mrkněte na bonbóny BCAA Gummies v naší nabídce.