Máte chvilku? Pomozte nám vybrat, která varianta webu se vám líbí víc. Zobrazit anketu (zabere 15 vteřin)

Fitness náramek Xiaomi MiBand

Fitness náramek Xiaomi MiBand je ideálním společníkem pro plnění vašich cílů. Tento náramek dokáže komunikovat s vaším telefonem a sledovat tak vaší aktivitu, pomáhat vám dodržovat pohyb ale dá vám také vědět o SMS, telefonech nebo e-mailech.


Výrobce

Xiaomi

Záruka 24 měsíců
Dostupnost Nedostupné

Prodej skončil
Bohužel, prodej tohoto produktu byl ukončen. V kategorii chytré náramky ale najdete mnoho podobných produktů.

Chytrý náramek Xiaomi MiBand vám pomáhá sledovat a analyzovat vaši chůzi, běh a užitečný je také v noci. MiBand nabízí komfortní nošení a velmi příjemný design tak aby vám byl dostupný neustále 24 hodin denně.

Fitness náramek Xiaomi

Xiaomi MiBand je v současné době nejprodávanějším a nejoblíbenějším produktem ve svém oboru a to nejen díky své výdrži i více jak 30 dnů na jedno nabití ale i mnoha příjemným funkcím mezi které patří i inteligentní buzení.

Náramek nabízí mnoho užitečných funkcí jako krokoměr, analýzu vašeho spánku a buzení v ten nejlepší okamžik aby se vám vstávalo co nejlépe, monitoruje vás také při běhu a dokáže počítat i sedy lehy. Co je ale velmi důležité je jeho funkce vibrovat a blikat při příchozím hovoru, SMS zprávě či e-mailu.Barevné varianty náramku Xiaomi MiBand

Výdrž baterie

Ač se to na první pohled může zdát nepochopitelné vydrží náramek na jedno nabití i 30 dní. Výdrž baterie se samozřejmě odvozuje dle způsobu používání ale při srovnání s konkurenčními výrobky je výdrž baterie Xiaomi MiBandu naprosto perfektní a nepřekonatelná.

Výběr barevných odstínů vyměnitelných náramků

Výměnné náramky

Náramek Xiaomi MiBand nabízí promyšlené výměnné náramky v šesti příjemných barvách. Je tedy možné zakoupit oranžovou, žlutou, černou, růžovou, modrou, zelenou. Standardní balení vždy obsahuje náramek v černé barvě. Výměna náramku je díky gumovému náramku otázkou maximálně několika vteřin a zvládnete jej doma – není tak problém vybrat si náramek dle nálady.

Vlastnosti a podporované přístroje

Náramek se kompletně spravuje pomocí chytré aplikace pro telefony Android (ke stažení zde (.apk) – nutné povolit instalaci aplikací z externích zdrojů). Xiaomi MiBand je prachuodolný a vodotěsný do 1 metru po dobu 30 minut dle standardu IP67 – není tak problém se s ním sprchovat, umýt si ruce či jej nechat zmoknout na dešti, plavání s ním se ale raději vyhněte.

MiBand je s telefony propojitelný prostřednictvím technologie Bluetooth 4.0 které musí váš telefon podporovat, nutný je také systém Android ve verzi 4.4 a vyšší. TIP – Nevíte zda bude váš telefon MiBand podporovat? Zjistěte v našem testu.

U telefonů Xiaomi Mi3 a Mi4 umožňuje náramek bezdrátové odemykání telefonu.MiBand lze používat 24 hodin denně včetně spánku který posléze dokáže analyzovat

Parametry

Manuál ke stažení
Kapacita baterie 41 mAh
Vstupní napětí DC 5.0 V
Typ baterie Lithium Polymer
Rozměry kovového těla 36 × 14 × 9 mm
Podporované systémy Android 4.4 a vyšší
Odolnost vodě 1 metr, 30 minut (IP67)
Výměnné náramky Ano
Délka náramků 157mm ~ 205 mm

Tento produkt byl uvedený na trh jako doplněk stravy. Nemá schválené léčivé účinky a nejedná se o lék. Doplněk určený pro zvláštní výživu. Vhodné pro sportovce. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Výrobek není určen jako náhrada pestré stravy. Výrobek není určen pro děti, těhotné a kojící ženy. Ukládat mimo dosah dětí. Dbejte na různorodou a vyváženou stravu a zdravý životní styl. V případě jakýchkoli obtíží po užití přípravku přerušte jeho užívání. Výrobce neručí za škody vzniklé nevhodným použitím nebo skladováním. Skladujte a uchovávejte v suchu, chraňte před teplem a mrazem, chraňte před přímým slunečním zářením. Dbejte na dodržování způsobu přípravy. Případné alergeny jsou uvedeny přímo na etiketě výrobku.
EAN kódy variant produktu Fitness náramek Xiaomi MiBand:

  • 6954176809599    Varianta: Fitness náramek Xiaomi MiBand - černý

Bohužel, k tomuto produktu nejsou přiřazeny žádné měrné ceny.


Složení:


Tento produkt byl uvedený na trh jako doplněk stravy. Nemá schválené léčivé účinky a nejedná se o lék. Doplněk určený pro zvláštní výživu. Vhodné pro sportovce. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Výrobek není určen jako náhrada pestré stravy. Výrobek není určen pro děti, těhotné a kojící ženy. Ukládat mimo dosah dětí. Dbejte na různorodou a vyváženou stravu a zdravý životní styl. V případě jakýchkoli obtíží po užití přípravku přerušte jeho užívání. Výrobce neručí za škody vzniklé nevhodným použitím nebo skladováním. Skladujte a uchovávejte v suchu, chraňte před teplem a mrazem, chraňte před přímým slunečním zářením. Dbejte na dodržování způsobu přípravy. V případě dotazů k výrobku nás můžete kdykoliv kontaktovat. Případné alergeny jsou uvedeny přímo na etiketě výrobku - pro informaci o nich kontaktujte naši podporu.


Doplňek určený pro zvláštní výživu. Vhodné pro sportovce. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Výrobek není určen jako náhrada pestré stravy. Výrobek není určen pro děti, těhotné a kojící ženy. Ukládat mimo dosah dětí. Dbejte na různorodou a vyváženou stravu a zdravý životní styl. V případě jakýchkoli obtíží po užití přípravku přerušte jeho užívání. Výrobce neručí za škody vzniklé nevhodným použitím nebo skladováním. Skladujte a uchovávejte v suchu, chraňte před teplem a mrazem, chraňte před přímým slunečním zářením. Po otevření vždy pečlivě uzavírejte a spotřebujte do 6 měsíců. Dbejte na dodržování způsobu přípravy. V případě dotazů k výrobku nás můžete kdykoliv kontaktovat. Případné alergeny jsou uvedeny přímo na etiketě výrobku - pro informaci o nich kontaktujte naši podporu.

Recenze

5

Hodnotilo 15 zákazníků

hodnotil(a) před 17 měsíci
Perfektní věcička a buzení je opravdu skvělá věc!


Zeptejte se prodavače
Položit dotaz prodavači
Máte dotaz k produktu Fitness náramek Xiaomi MiBand? Položte vaši otázku a my jí do 24 hodin zodpovíme.
Jakmile dotaz zodpovíme, pošleme vám o tom na e-mail zprávu. Váš e-mail nebude zveřejněn.